دوشنبه, 12 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۴:۰:۳۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 503
    /  2
معرفی موسسه مردم نهاد یسنا

پایانی که شروع زندگی شد ...

موسسه مردم نهاد یسنا در فروردین سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرد.
 خیریه یسنا با همت والای خیرین و با حمایت های مالی و معنوی اقشار مختلف مردم، اداره میشودو کارکنان موسسه صمیمانه و داوطلبانه در کنار یکدیگر برای تحقق اهداف خود تلاش می‌کنند.

حوزه ی فعالیت موسسه یسنا حمایت از کودکان پیوند خون ( آخرین مرحله ی درمان در بیماری های ژنتیکی و سرطان و ... برای بهبود )  است و این هدف را از طریق مددکاران خود انجام می‌دهد.

 مدد جویان مختلفی در بیمارستان های کودکان از قبیل بیمارستان مفید ، امام حسین ، طبی کودکان ، علی اصغر  و غیره تحت پوشش موسسه قرار گرفته اند و احتیاجات مالی، خوراک، پوشاک و پرداخت  فاکتور های درمان ،هزینه پیوند و ازمایشات خاص  تامین می‌گردد.

 همچنین این موسسه با سایر کشور ها برای بهبود این عزیزان در ارتباط است.
 با همت والای خیرین این موسسه، کودکانی بهبود یافتند و امید است این بهبودی شامل حال همه ی این فرشته های زمینی گردد.

موسسه یسنا افتخار برگزاری جشن های یلدا ، عید نوروز و غیره  در بیمارستان های کودکان تهران را در سابقه کار خود داشته و همچنین برنامه هایی نظیر سفر های زیارتی به صورت رایگان برای افراد تحت پوشش در نظر گرفته که سفر مشهد از نمونه های آن می باشد. 

موسسه یسنا اولین موسسه مردم نهاد کل لواسان که با یاری خیرین کار خود را آغاز کرده است .

خوشحالیم که توانستیم بخش کوچکی از آرزوهای عزیزانمان را برآورده کنیم و در همین راستا افتخار می‌کنیم که مورد تقدیر بیمارستان بهرامی کودکان قرار گرفته ایم. 
امید است با همراهی مردم مهربانمان بتوانیم لبخند را بر روی لب های این غنچه های زیبایمان بنشانیم و شاهد تغییر سرنوشت کودکانی باشیم که امید این کشور هستند.

دفتر مرکزی خیریه:لواسان،بلوار امام خمینی،بلوار باستی،ساختمان شورای لواسان،طبقه دوم

دفتر تهران:کامرانیه شمالی,خیابان لواسانی روبروی برج زنبق پلاک ۵۵ طبقه ۶ واحد ۶۰۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0