چهارشنبه, 29 دی 1400
  • ساعت : ۱۰:۴۸:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 22
برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهید تازه شناسایی شده توسط مركز آموزش درجه داری جوادالائمه علیه السلام نزاجا
مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید بزرگوار امیر زمانزاده پس از شناسایی و تشخیص هویت توسط مرکز آموزش درجه داری جوادالائمه (ع) نزاجا از اصفهان به پردیس منتقل گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لواسان، امیر سرتیپ دوم دکتر فرزاد آزادی فرمانده مرکز آموزش درجه داری جوادالائمه (ع) نزاجا طی این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ایمانی امام جمعه محترم لواسانات، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و یوسف نخلی سرپرست شهرداری لواسان و سایر مسئولین ذیربط در تپه نورالشهدای پردیس انجام شد ارائه داشت: پس از انجام بررسی های تخصصی و تطبیق DNA  احدی از شهدای جان برکف ارتش با والدین خویش در آزمایشگاه تشخیص هویت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین، پیکر شهید برای برگزاری مراسم تشییع شایسته مقام شامخ ایشان به لواسان منتقل گردید.
وی در ادامه افزود: پس از متبرک نمودن فضای مرکز پادگان جوادالائمه (ع) به پیکر مطهر آن ابرمرد آسمانی، پیکر جهت تدفین به پردیس منتقل گردید.
اختتام مراسم نیز با سخنرانی گوش نواز امیر آزادی در خصوص شهدای والامقام میهن اسلامی بود که متن آن بدین شرح است: شهیدان قدرت بزرگ کشور و سرمایه اجتماعی ما هستند که اول به کشور و بعد به نظام و امامشان اعتماد کردند. کلمات برای تشکر ازعظمت خانواده های عزیز و بزرگوار شهدا که سرمایه های زندگی یعنی فرزندان خودشان را انفاق نمودند قاصرند.
شهدا به ما آموختند که هیچ راهی برای جاودانگی جز ایثار وجود ندارد و همه چیز از جمله مال و قدرت دنیا فانی است. این بزرگ مردان آسمانی به ما آموختند که از میباست از کشور، اخلاق و دینمان حفاظت و از منویات  رهبری جامعه اسلامی پیروی نماییم تا صاحب کشوری پرافتخار در منطقه و جهان باشیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0