دوشنبه, 17 بهمن 1401
  • ساعت : ۱۵:۲۵:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 1473
برگزاری جلسه تبادل نظر در محله سبو كوچك
تاریخ نشان می دهد از لحاظ توسعه و عمران هر کجا که مشارکت قوی بوده، توسعه دیده می شود. مشارکت در یک اصطلاح به قول معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، یعنی وحدت کلمه، که اگر باشد معجزه رخ می دهد.

به گزارش روابط عمومی، پنج شنبه مورخ 94/5/22 ساعت 7 عصر، جلسه بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات محله سبو کوچک با حضور شهردار، اعضای شورای شهر، مسئولین شهرداری و مردم در حسینیه انصار سبو کوچک برگزار شد.

این جلسه ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و حاج فیض الله شیرخانی شهردار اسبق لواسان و عضو هیئت مدیره حسینیه، ضمن خیر مقدم به حاضرین مشکلاتی را عنوان و پیشنهاداتی را جهت بهتر شدن وضعیت شهر از طرف اهالی بیان نمودند.

سپس دکتر مجید فتاحی رئیس شورای شهر، ضمن تشکر از حضور مردم و تقدیر از مجموعه شهرداری بابت فراهم نمودن این موقعیت و ابراز امیدواری جهت پیش رو داشتن بحثی جامع و مفید، مهمترین مسأله را طرح جامع لواسان دانستند و فرمودند: طرح جامع در شورای برنامه ریزی استان با رأی بالایی مصوب شد و اولین جلسه تشکیل کارگروه در شورای عالی شهرسازی پایان یافت و منتظر جلسه بعدی هستیم و بزودی گزارشی مفصل در این خصوص ارائه میدهیم.

ایشان در ادامه به بیان توضیحاتی در خصوص لزوم اجرای پروژه ساماندهی حاشیه رودخانه جاجرود، جانمایی دو منطقه جهت نخاله های ساختمانی، محور 25متری سبو، برنامه ریزی جهت حفظ هوای پاک شهر و ... پرداختند.

سپس مهندس علی مرادی شهردار لواسان ضمن خیر مقدم و تشکر از مدعوین گفت: بنده عرض می کنم تک تک ما در این آب و خاک و سرزمین مسئولیت داریم. بنده خارج از استان بوده ام و در زمان جنگ هم درگیر مسایل جنگ، من همه جای مملکت را زادگاه خود می دانم و هرجا که مسئولیت داشتم هیچ وقت احساس نمی کردم که زادگاه من نیست، بلکه با همه ظرفیت در خدمت سازمان و مردم بوده و خواهم بود.

ایشان همچنین اظهار داشتند: بنده تشکر ویژه دارم از هیئت دیپلماسی نظام به جهت زحمات فراون و مقتدرانه ای که کشیدند جهت سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلام. تاریخ نشان می دهد از لحاظ توسعه و عمران هرکجا که مشارکت قوی بوده ، توسعه دیده می شود. مشارکت در یک اصطلاح به قول معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) یعنی وحدت کلمه، که اگر باشد معجزه رخ می دهد.

پرسنل شهرداری با علاقه و انگیزه زحمات فراوانی کشیدند. وحدت شورا و شهردار باعث رونق و پیشرفت آهنگ توسعه در شهر شده تا سرعت پایش استمرار داشته باشد.

بنده اعتقاد به درآمد پایدار دارم نه ساخت و ساز بی رویه.

در انتها حاضرین در خصوص برخی مسایل سوالاتی مطرح کرده و شهردار نیز به پاسخگویی پرداختند و جلسه با ذکر یک صلوات به پایان رسید.


منبع خبر
روابط عمومی
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0